Teen Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen Fun

Sve sto moze zanimati jednog tinejdzera nalazi se na ovom mestu...Dodjite, registrujte se i zabavite se...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Osnovac,srednjoskolac,student

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Skull
Moderator
Skull


Broj poruka : 62
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:07 pm

dokle ste dogurali? sta ste zavrsili? da li volite to sto ucite,tj tu gde idete?
Nazad na vrh Ići dole
Sega

Sega


Broj poruka : 38
Godina : 33
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 20.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 12:04 am

Evo, Skull, posto me teras da ti punim forum, aj da krenem prvo sa odgovaranjem pitanja... Smile
Ja sam doguras najvise sto sam mogao za ovih mojih 17 godina Very Happy
Sada sam 3. godina gimnazije, prirodno-matematicki smer u Prokuplju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Marry
Admin
Marry


Broj poruka : 124
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 4:27 am

Takodje 3 razred gimnazije...ali opsti smer u Zrenjaninu ...
Nazad na vrh Ići dole
https://teenfun.forumsr.com
Skull
Moderator
Skull


Broj poruka : 62
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 4:10 am

trenutno sam na faxu, sto je za mene i vise nego dobro jer do ove godine,fax mi je bio samo san. smer,menadzer poslovnih komunikacija i da,drago mi je zbog toga
Nazad na vrh Ići dole
Mickey




Broj poruka : 3
Godina : 45
Lokacija : Svuda po svetu
Datum upisa : 24.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: eeee   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 5:38 pm

Ej, cao Skull, bas ti je lepo ime, nadam se da nemate nista zajednicko :-) Eto, sad bas razmisljam, mogli bismo da se udruzimo, da osnujemo stranku, i mene Marry tera da budzim sajt, a imam 29 godina, to nije culo za tinejdzera, hehehe, ali, sta ces, primoran sam da se ponasam kao jedan...

Pa, sto se tice predmeta iz srednje skole, ne secam se ni jednog, a ni sa faxa, tako da su mi svi super :-) Zezam, matematika, strani jezici, engleski, nemacki, latinski... cool
Nazad na vrh Ići dole
Skull
Moderator
Skull


Broj poruka : 62
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 7:07 pm

Ej, cao Skull, bas ti je lepo ime, nadam se da nemate nista zajednicko-------------WTF??
Nazad na vrh Ići dole
Mickey




Broj poruka : 3
Godina : 45
Lokacija : Svuda po svetu
Datum upisa : 24.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimeČet Feb 28, 2008 9:08 pm

E pa sorry, sa tobom covek ne moze da se sali.... SALA, JOKE, ZAJEBANCIJA, WHATEVER, OK!?
Nazad na vrh Ići dole
Skull
Moderator
Skull


Broj poruka : 62
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitimePet Feb 29, 2008 12:36 am

pogresno si me protumacio... nije fazon u sali nego je fazon u tome sto ja nemam pojma koji si ti, a ti ocigledno znas ko sam ja...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Osnovac,srednjoskolac,student Empty
PočaljiNaslov: Re: Osnovac,srednjoskolac,student   Osnovac,srednjoskolac,student Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Osnovac,srednjoskolac,student
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen Fun :: Svakodnevnica :: Skola & Fakultet-
Skoči na: