Teen Fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen Fun

Sve sto moze zanimati jednog tinejdzera nalazi se na ovom mestu...Dodjite, registrujte se i zabavite se...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ahh taj sport!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Sega

Sega


Broj poruka : 38
Godina : 33
Lokacija : Prokuplje
Datum upisa : 20.02.2008

Ahh taj sport! Empty
PočaljiNaslov: Ahh taj sport!   Ahh taj sport! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 4:59 am

Evo nas i kod sporta!
To je nezaobilazna tema u detinjstvu svakog od nas Smile
Koje ste sve sportove trenirali, koje volite da gledate?
Koje sportove ne volite? zasto?
Mnogo je pitanja, al daj da krenemo Smile
Kao mali sam trenirao kosarku, fudbal, odbojku (veoma kratko). Break dance sam poceo pre godinu i nesto, ali trenutno pauziram.
Bio sam na takmicenju u street dance-u (mix break dance-a i hip-hop-a), osvojio 2. mesto u Srbiji... i na tome sam se zaustavio, videcemo sta cu dalje.
Imate li vi neke sportske uspehe?

E, da! Najvaznije pitanje sam zaboravio... Za koga navijate?
Nazad na vrh Ići dole
Skull
Moderator
Skull


Broj poruka : 62
Godina : 35
Lokacija : Srbija,Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Ahh taj sport! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahh taj sport!   Ahh taj sport! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 11:24 am

trenirao sam dzudo kao klinac 5 godina i najveci uspeh mi je 3 mesto u vojvodini i 3 mesto u srbiji. ponekad volim da odgledam fudbal, djokovica takodje. a za kog bi drugog navijao nego za partizan Very Happy a od stranih klubova,manchester junajterd
Nazad na vrh Ići dole
Marry
Admin
Marry


Broj poruka : 124
Godina : 33
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 19.02.2008

Ahh taj sport! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahh taj sport!   Ahh taj sport! Icon_minitimePon Feb 25, 2008 11:11 pm

Heh,jel se sex racuna u sport koji se trenira ili u rekreativni sport Question Question Question Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://teenfun.forumsr.com
Kristy




Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.02.2008

Ahh taj sport! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahh taj sport!   Ahh taj sport! Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 12:28 am

he Max...pa to je nasa svakodnevnica...To je sastavni deo naseg zivota...ali se moze svrstati u sport jer jaako puno kalorija trosis... Smile

A od sportova VOLIM AMA BAS SVE...Pogotovo kosaku...Treniram je vec 5 godina...i doosta sam se popravio...hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ahh taj sport! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ahh taj sport!   Ahh taj sport! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ahh taj sport!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen Fun :: Svakodnevnica :: Sport-
Skoči na: